| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Provence natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549093 (771) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459026 |
Beskrivelse
Eik Provence natur kombinerer eikens naturlige farvetoner med et levende åremønster, som gir gulvet et naturtro, varmt og innbydende preg.
Den autentiske strukturen fremhever gulvets naturtro fargespill og skaper en koselig, personlig atmosfære i rommet.
De lange plankene med fas på alle fire sider understøtter det autentiske uttrykket og tilfører rommet et elegant helhetsinntrykk.
Takket være det smarte 5G klikksystemet kan gulvet legges enkelt og raskt.
Blant gulvets andre fordeler er den slitesterke og rengjøringsvennlige overflaten samt det integrerte korklaget, som sikrer en god gangkomfort og gode lyddempende egenskaper.
Designgulvet er egnet til både private boliger og næringsliv.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
