| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Sheffield honning |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Pk. innhold | 2,87 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549103 (801) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459031 |
Beskrivelse
Eik Sheffield honning fra HARO tilfører rommet en behagelig varme med sine honningfargede nyanser og naturtro åretegninger. Gulvets utseende er inspirert av tresorten eik
Designgulvet gir et naturlig og sjarmerende uttrykk, som skaper en koselig stemning og gjør seg godt i både klassiske og mer moderne hjem.
De lange plankene med fas på alle sider understreker det elegante designet og tilfører rommet et harmonisk og innbydende preg.
Takket være det smarte 5G klikksystemet kan gulvet legges raskt og enkelt. Gulvets korklag sikrer at gulvet er lyddempende og har en god gangkomfort.
Designgulvet kan legges i det meste av boligen og er i slitasjeklasse 33, noe som betyr at gulvet er egnet for ulike næringsformål.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
