| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Peak honning |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, fas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549125 (871) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459042 |
Beskrivelse
Designgulvet Eik Peak honning fra HARO gir rommet et levende og varmt uttrykk med sine honninggyldne nyanser og markante åretegninger, det gjør at gulvet til forveksling ligner ekte tre.
Den børstede overflaten fremhever trelookets naturtro karakter og tilfører en diskret rustikk eleganse, som passer perfekt til koselige og personlige hjem.
De brede plankene med fas på alle 4 sider understøtter det naturtro fargespillet og gir gulvet et eksklusivt utseende. Plankenes lengde på 203,5 cm gir gulvet et imponerende utseende, særlig i større rom.
Med det praktiske 5G klikkesystemet kan gulvet legges enkelt og raskt.
Gulvene i DISANO LifeAqua serien er egnet til både private boliger og ulike næringsformål.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
