| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua XL - Eik Provence sjokoladebrun |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 2.035 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,87 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549097 (873) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459028 |
Beskrivelse
HARO DISANO LifeAqua Eik Provence er et moderne designgulv med en vakker, mørk sjokoladebrun fargetone, som skaper en varm og elegant atmosfære i ditt hjem. Designgulvet er utført i et flott plankeformat med lange planker og en 4-siders fas, som gir gulvet et eksklusivt og naturtro uttrykk.
DISANO gulvet er ytterst slitesterkt og er i slitklasse 33. Gulvet er dessuten rengjøringsvennlig, noe som gjør det til et ideelt og praktisk valg for familier med barn og kjæledyr samt andre med en travel hverdag.
Med det integrerte korklaget får du et gulv som er behagelig å gå på med en fantastisk gangkomfort, samtidig som det også er lyddempende. Installeringen er både rask og enkel takket være det moderne klikk-systemet.
Designgulvet er velegnet til både private boliger, hvor det er dekket av en 20 års garanti, samt til næringslokaler med høy trafikk.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
