| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Provence Krem |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 544938 (509) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341973 |
Beskrivelse
Eik Provence krem er et lyst og moderne designgulv med et flott, naturtro eiketrelook i en vakker kremfarget nyanse. Det fine fargespillet og den naturtro overflatestrukturen gir gulvet et harmonisk og elegant uttrykk, som passer perfekt til en lys og skandinavisk innredning.
Gulvets karakteristiske plankeuttrykk med mikrofasede kanter langs alle fire sider skaper et eksklusivt utseende.
Med en tykkelse på kun 2 mm er dette gulvet et ideelt valg til renoveringsprosjekter, hvor det er behov for en stilfull fornyelse med lav byggehøyde.
Designgulvet er en del av HAROs slitesterke Disano Project-kolleksjon og har en slitasjeklasse på 33, noe som gjør det velegnet til både private boliger og næringslokaler med stor daglig trafikk.
I tillegg er designgulvet helt fritt for både PVC og skadelige mykgjørere, noe som gjør det til et sunnere og mer miljøvennlig valg.
Til dette designgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
