| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Picardie Puro |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 543398 (44) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2270075 |
Beskrivelse
Skap en varm og innbydende atmosfære i ditt hjem med Eik Picardie Puro et elegant designgulv fra HARO DISANO Project-serien. Med sine naturtro tregulv og unike åremønstre bringer dette gulvet estetikk og autentisitet inn i ethvert rom.
Det perfekte valget for både private hjem og næringsliv, hvor det stilles høye krav til kvalitet, slitestyrke og bærekraft. Gulvet er sunt for inneklimaet, fritt for PVC og mykgjørere, og fremstilt med omtanke for miljøet.
Gulvet leveres uten klikksystem og må derfor full-limes på undergulvet. Gulvets lave tykkelse betyr at det er ideelt for renoveringsprosjekter.
Gi hjemmet ditt et stilrent og moderne uttrykk med HARO DISANO, hvor design, komfort og holdbarhet går hånd i hånd.
Til dette designgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
