| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Prosjekt - Sandeg |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 544931 (565) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341966 |
Beskrivelse
Designgulvet Sandeg har et utrolig liknende trelook, som er inspirert av tresorten eik. Gulvet har en autentisk børstet overflatestruktur, som sammen med det flotte fargespillet gir gulvet et rustikt uttrykk. Designgulvet er i plankeformat med 4 siders mikrofas.
Med en tykkelse på bare 2 mm er designgulvet et fremragende valg til renoveringsprosjekter.
Gulvet er en del av HAROs Disano Project-kolleksjon og er i sliteklasse 33, noe som betyr at gulvet er egnet for både private boliger og næring.
Gulvet er 100% fritt for PVC og mykgjørere.
Til dette designgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
