| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Provence Natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 544939 (576) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341974 |
Beskrivelse
Dette flotte moderne designgulv er en del av HAROs Disano Project serie og har et flott fargespill samt en spesiell overflatestruktur, som gir gulvet et vakkert og rustikt naturtro eikeutseende. Gulvet er i plankeformat med 4 siders microfas. Gulvets autentiske overflatestruktur gjør at gulvet også føles som tre.
DISANO Project er til tross for den lave tykkelsen på 2 mm veldig slitesterkt og kan derfor brukes til både næringsprosjekter og til private boliger. Tykkelsen gjør at gulvet er et opplagt valg til renoveringsoppgaver.
Med DISANO Project får du ikke bare et gulv som er en fryd for øyet, men også et gulv som sparer deg tid og penger på lang sikt.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
