| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Picardie Natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år (privat) |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 543399 (649) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2270076 |
Beskrivelse
Eik Picardie natur er et moderne og tidløst designgulv, som med sitt harmoniske eiketre-look i en flott, naturlig tone skaper en varm og innbydende atmosfære. Den rolige fargevariationen og de naturtro åretegningene med diskrete knaster gir gulvet et balansert uttrykk som vakkert komplementerer både moderne minimalisme og klassisk innredning.
De fire mikrofasede kantene fremhever elegant hver enkelt planke og bidrar til et flott og autentisk helhetsinntrykk.
Med en tykkelse på kun 2 mm er dette gulvet særlig velegnet til renoveringsprosjekter, hvor det er begrenset plass i høyden.
Eik Picardie natur er en del av HAROs robuste Disano Project-kolleksjon. Gulvet er klassifisert i slitasjeklasse 33, noe som gjør det ytterst holdbart og velegnet til både private hjem og næringslokaler med mye trafikk.
I tillegg er gulvet fritt for både PVC og mykgjørere, noe som sikrer et sunnere og mer miljøvennlig inneklima.
Til dette designgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
