| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Bjergeg |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja. 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 544937 (722) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341972 |
Beskrivelse
Dette praktiske samt moderne designgulv fra HARO DISANO Project har både stil samt funksjonalitet.
Gulvet har et naturtro eiketrærlook og er i plankeformat med 4 siders microfas.
Gulvets minimale oppbygningshøyde på 2 mm gjør DISANO Project Bjerge til et opplagt valg for renoveringsoppgaver.
Dette HARO gulvet har en slitasjeklasse på 33 og er dessuten velegnet for gulvvarme.
DISANO Project har ikke klikksystem, men skal full-limes i undergulvet.
Til dette designgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
