| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Sheffield kremhvit |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Pk. innhold | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 547935 (888) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458963 |
Beskrivelse
Gulvet Eik Sheffield kremhvit er et lyst designgulv med en naturtro og moderne eikestetikk i en kremhvit nyanse. Det fine fargespillet og den vellignende overflatestrukturen gir gulvet et harmonisk og elegant uttrykk, som passer perfekt inn i lyse, skandinaviske interiører. Det karakteristiske plankelooket med microfaser langs alle fire kanter skaper dybde og et eksklusivt gulvuttrykk.
Med en tykkelse på kun 2 mm er dette gulvet ideelt til renoveringsprosjekter, hvor man ønsker en stilfull oppgradering.
Gulvet er en del av HAROs Disano Project kolleksjon og er i slitasjeklasse 33, noe som gjør det velegnet til både privat og yrkesmessig bruk.
Designgulvet er dessuten helt fritt for PVC og skadelige mykgjørere et sunnere valg for både hjem og miljø.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
