| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Prosjekt - Eik Jubilé |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal fulllimes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 547931 (887) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458962 |
Beskrivelse
Gulvet Eik Jubileum er et moderne designgulv med en varm, beige-grå eikefarge og markante årer, som gir gulvet en levende og karakterfull overflate.
Den børstede overflaten understreker trelookets naturlige spill, noe som skaper en harmonisk balanse mellom rustikk sjarm og moderne letthet. Plankene er utformet med microfas på alle fire sider, noe som fremhever hvert enkelt brett og gir gulvet en elegant finish.
Eik Jubileum er en del av HAROs Disano Project-kolleksjon og klassifisert i slitasjeklasse 33 egnet for både privat bruk og yrkesmessige miljøer.
Gulvet er 100% fritt for PVC og mykgjørere. Designgulvet er Blauer Engel sertifisert.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
