| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Sheffield gråbrun |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549041 (886) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459001 |
Beskrivelse
Eik Sheffield gråbrun forener varme og nøytrale nyanser i et moderne, gråbrunt eikegulvmønster, som tilfører rommet ro og karakter. Den naturtro overflaten med autentisk struktur fremhever trelookets årringer og knaster på en elegant måte, og de fire mikrofasete kantene skaper et klassisk plankeuttrykk med visuell dybde.
Med en oppbygningshøyde på kun 2 mm er gulvet et opplagt valg til renoveringsoppgaver.
Designgulvet er en del av HAROs Disano Project-kolleksjon og klassifisert i slitasjeklasse 33. Det gjør gulvet velegnet til både privat bruk og næringsmiljøer.
Gulvet er helt fritt for PVC og mykgjørere et bevisst valg for et sunnere inneklima.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
