| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Peak greige |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549043 (885) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459002 |
Beskrivelse
Eik Peak greige kombinerer et ytterst rustikt trelook med moderne fargetoner i greige en stilren blanding av grå og beige. Det iøynefallende fargespillet, åretegningene og de naturtro kvistene gir gulvet masse karakter og liv, mens den autentiske overflatestrukturen gjør det vanskelig å skille gulvet fra ekte tre.
Med sin tykkelse på kun 2 mm er dette designgulvet særlig velegnet til renoveringsprosjekter.
Eik Peak greige tilhører HAROs slitesterke Disano Project kolleksjon med slitklasse 33 og er dermed robust nok til både boliger og næringslokaler.
Gulvet er dessuten 100 % fri for PVC og mykgjørere Et sunnere og mer miljøvennlig valg til alle typer innredning.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
