| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Provence puro |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549035 (883) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458998 |
Beskrivelse
Eik Provence puro er et varmt og naturtro designgulv med tydelige eiketræsdetaljer i en balansert, lys gylden nyanse. Overflaten er rik på variasjon med lette nyanser og autentiske åretegninger, som gir gulvet et levende og naturlig uttrykk.
Den realistiske strukturen og de fire mikrofasede kantene understreker plankelooket og tilfører visuell dybde til rommet.
Eik Provence puro er en del av HAROs Disano Project-kolleksjon og er i slitasjeklasse 33, noe som gjør gulvet ideelt for både private hjem og næring.
Designgulvet er fullstendig fritt for PVC og mykgjørere, og er dermed et godt valg hvis du ønsker å skape et sunnere inneklima.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
