| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Fjelllærk puro |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549049 (882) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459005 |
Beskrivelse
Bjerglærk puro er et karakterfylt designgulv med tydelig inspirasjon fra naturens rå materialer. De levende åretegningene, spredte kvister og varme gyldne toner gir gulvet et markant og rustikt utseende, som likevel føles moderne og lett i rommet.
Den børstede overflatestrukturen fremhever treets naturlige dybde og skaper en naturtro følelse av tre under føttene. De fire mikrofasede kantene fullender det autentiske plankelooket.
Med en tykkelse på kun 2 mm er designgulvet ideelt for renoveringsoppgaver.
Gulvet er en del av HAROs slitesterke Disano Project-kolleksjon og er i slitklasse 33, noe som gjør det egnet for både intensiv boligbruk og næringsinnredninger.
Samtidig er gulvet 100 % fritt for PVC og mykgjørere et sunnere valg for moderne hjem.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
