| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Phoenix |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal fulllimes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 547927 (881) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458960 |
Beskrivelse
Eik Phoenix er et vakkert og livlig designgulv med tydelige kvister og naturtro åretegninger, som skaper en autentisk treopplevelse. Den børstede overflaten tilfører struktur og dybde, som forsterker gulvets naturtro eiketre-look.
Med sin gyldne tone og dynamiske spill passer Eik Phoenix perfekt til både moderne og klassiske innredninger, hvor man ønsker varme og karakter.
Designgulvets oppbygning er kun 2 mm i tykkelsen, noe som gjør det ideelt til renoveringsprosjekter.
Som en del av HAROs Disano Project-kolleksjon er gulvet i slitasjeklasse 33 og dermed særdeles slitesterkt perfekt til både boliger og næring.
Gulvet er dessuten helt fritt for PVC og mykgjørere.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
