| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Sheffield natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 547939 (880) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458964 |
Beskrivelse
Eik Sheffield natur er et moderne og tidløst designgulv med et harmonisk eiketræsmønster i en flott naturlig mørk tone. Det rolige farvespil kombinert med vellignende åretegninger og lette knaster gir gulvet et innbydende og balansert uttrykk, som passer til både moderne og tradisjonelle rom.
Den naturtro overflatestrukturen og de fire mikrofasede kantene fremhever plankenes form og skaper et elegant helhetsinntrykk.
Med en tykkelse på kun 2 mm er designgulvet ideelt til renovering.
Eik Sheffield natur er en del av HAROs slitesterke Disano Project kolleksjon og klassifisert i slitklasse 33, noe som gjør det velegnet til både boliger og næring.
Gulvet er dessuten fritt for både PVC og mykgjørere og bidrar dermed til et sunnere inneklima.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
