| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Columbia natur |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal fulllimes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 547929 (879) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458961 |
Beskrivelse
Eik Columbia natur er et vakkert og karakteristisk designgulv med tydelige åretegninger og knaster, som gir gulvet et rått og naturtro uttrykk. Den dype gyldenbrune tonen tilfører rommet varme og personlighet, mens den børstede overflatestrukturen forsterker gulvets autentiske trelook.
Med sin lave tykkelse på kun 2 mm er gulvet særlig velegnet til renoveringsoppgaver.
Designgulvet er en del av HAROs slitesterke Disano Project-kolleksjon og har slitklasse 33, noe som gjør det egnet for både private hjem og næringslokaler.
Gulvet er helt fritt for PVC og mykgjørere og bidrar til et sunnere inneklima.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
