| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Sheffield honning |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549039 (878) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maks bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459000 |
Beskrivelse
Eik Sheffield honning er et vakkert moderne designgulv med et gyllent uttrykk, som emmer av naturlig ro og eleganse.
Fargetonen har en lett honningfarget glød, som skaper en innbydende og harmonisk atmosfære i ethvert rom. De naturtro åretegningene, subtile kvister og den autentiske overflatestrukturen gir gulvet karakter.
Med en oppbyggingshøyde på kun 2 mm er gulvet ideelt til renoveringsprosjekter.
Eik Sheffield honning er en del av HAROs Disano Project-kolleksjon og er i slitasjeklasse 33, noe som gjør det velegnet til både boliger og næring.
Gulvet er helt fritt for PVC og skadelige mykgjørere.
Til dette designgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
