| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Peak honning |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549045 (877) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459003 |
Beskrivelse
Eik Peak honning er et stemningsfullt designgulv med en varm, dyp honningfarge. De naturtro kvistene og fargevariasjonene gir gulvet en rustikk sjarm, mens den børstede overflatestrukturen tilfører dybde og autentisitet.
Designgulvet har en tykkelse på kun 2 mm og er derfor spesielt egnet for renoveringsprosjekter.
Eik Peak honning er en del av HAROs Disano Project-kolleksjon og er i slitasjeklasse 33. Det betyr at gulvet er egnet for både private hjem og næringsmiljøer.
Gulvet er fritt for PVC og mykgjørere og bidrar dermed til et sunnere inneklima.
Til dette designgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
