| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Fjelllærk konjakkbrun |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549047 (370) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459004 |
Beskrivelse
Bjerglærk cognacbrun er et karakteristisk og iøynefallende designgulv med en varm, cognacfarget tone og tydelige tre detaljer.
De realistiske åretegningene og mange kvister skaper et rustikt og naturlig utseende. Den børstede overflatestrukturen tilfører ekstra dybde og gjør gulvet enda mer overbevisende i sitt naturtro uttrykk.
Med sin lave tykkelse på kun 2 mm er gulvet ideelt for renovering.
Gulvet er en del av HAROs slitesterke Disano Project kolleksjon og har slitklasse 33, noe som gjør det velegnet for både boliger og næring.
Gulvet er 100 % fritt for PVC og mykgjørere og et opplagt valg for et sunnere og mer miljøvennlig hjem.
Til dette designgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
