| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano Project - Eik Provence sjokoladebrun |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Bredde: | 245 mm |
| Lengde: | 1.300 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal fulllimes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 3,51 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549037 (145) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458999 |
Beskrivelse
Eik Provence sjokoladebrun er et elegant og stemningsfullt designgulv med en dyp, sjokoladebrun fargetone som gir rommet et sofistikert og varmt uttrykk.
De naturtro åretegningene og diskrete kvister skaper et autentisk trelook, mens de mørke nyansene tilfører en følelse av luksus og eksklusivitet. Den naturtro overflatestrukturen og de fire mikro-fasede kantene forsterker plankenes karakter og gir en vakker gulvflate.
Med en tykkelse på kun 2 mm er gulvet perfekt til renoveringsprosjekter.
Eik Provence sjokoladebrun er en del av HAROs slitesterke Disano Project kolleksjon i slitklasse 33, noe som gjør det ideelt for både private hjem og næringsmiljøer.
Gulvet er helt fritt for PVC og mykgjørere og dermed et sunnere og mer miljøvennlig valg.
Til dette designgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
