| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Beige Valley Oak |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Bredde: | 126 mm |
| Lengde: | 630 mm |
| Beskrivelse: | AquaSafe vanntett overflate og integrert underlag |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Unizip |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 0,794 m2 |
| Varenummer: | 166 V4624-40362 (625) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2361718 |
Beskrivelse
Vakkert lyst vinylgulv i fiskebensformat med integrert klikkesystem og underlag, som sikrer en enkel og lett montering.
Som navnet Beige Valley Oak antyder, er vinylgulvet flott og elegant lyst inspirert av tresorten eik. Gulvets pene lyse beigetonede farge, de realistiske detaljene samt den autentiske plankeeffekten, gjør at gulvet både ligner og føles som ekte tre.
Vinylgulvet er et praktisk og pent valg, da gulvet er robust mot både slitasje og flekker.
Ettersom vinylgulvet takket være AquaSafe-teknikken er vannavvisende, ville det være opplagt å legge gulvet i for eksempel kjøkken eller entreer. Gulvet er imidlertid også utrolig flott i resten av huset og til mange forskjellige næringsformål.
