| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Honey Danish Oak |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Bredde: | 126 mm |
| Lengde: | 630 mm |
| Beskrivelse: | AquaSafe vanntett overflate og integrert underlag |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Unizip |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 0,794 m2 |
| Varenummer: | 166 V4624-40360 (599) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2361716 |
Beskrivelse
Vakre moderne klikklimafliser i fiskebensformat. Vinylgulvet har et vakkert, varmt honningbløtt eikeutseende som gir et sofistikert preg, uansett hvor gulvet legges.
Vinylgulvet har mange realistiske detaljer som gir gulvet et svært autentisk og naturtro utseende. For eksempel gir gulvets "børstede" overflate struktur en raffinert følelse som føles som ekte tre.
Vinylgulvet Honey Danish Oak er perfekt å bruke i rom som kjøkken og entreer, da gulvet har en vanntett AquaSafe-overflate.
Vinylgulvet er svært slitesterkt, noe som gjør det ekstremt holdbart, derfor kommer gulvet også med livstidsgaranti hvis det legges i en privat bolig.
