| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Natural Danish Oak |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Bredde: | 126 mm |
| Lengde: | 630 mm |
| Beskrivelse: | AquaSafe vanntett overflate og integrert underlag |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Unizip |
| Gulvvarme: | ja |
| Pakke innhold: | 0,794 m2 |
| Varenummer: | 166 V4624-40359 (696) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2361715 |
Beskrivelse
Dette skjønne moderne vinylgulv med klikkesystem passer med sitt elegante uttrykk og sitt lyse utseende perfekt inn i en skandinavisk boliginnredning.
Klikkvinylen har et herlig hvittonet eikeutseende og er i sildebensformat, noe som tilfører ethvert rom et preg av eksklusivitet.
Vinylgulvet er svært naturlig i sitt utseende, takket være det flotte fargekspillet, de mange små detaljene samt den strukturerte overflaten.
Vinylgulvet er ideelt for rom som kjøkken og entreer, da det har den smarte AquaSafe-teknikken og er vannavvisende.
Vinylgulvet er særdeles slitesterkt, noe som bidrar til gulvets høye holdbarhet. Det gis livstidsgaranti på dette gulvet i private boliger.
