| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Scraped Vintage Oak |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 190 mm |
| Lengde: | 1.380 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, PerfectFold 3.0 |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,835 m2 |
| Andet: | Nordic swan Ecolabel og EU Ecolabel |
| Varenummer: | 166 L0231-03376 (953) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 1827943 |
Beskrivelse
Vakkert rustikt laminatgulv med et slipt vintageutseende. Laminatgulvet er i en fargepalett av gyldne og honningfargede nyanser, som skaper en varm og innbydende atmosfære. Variasjonene i fargetoner og teksturer er spredt på en måte som både er tilfeldig og harmonisk, noe som bidrar til det naturlige utseendet. Samtidig bidrar det til gulvets naturtro utseende.
Laminatgulvet har en utmerket motstandsdyktighet mot både slitasje og flekker, samt en overflate som takket være AquaSafe-teknologien er vanntett.
Laminatgulvet Scraped Vintage Oak er i sliteklasse 33 og kan brukes til både næringsliv og private boliger.
I tillegg har laminatgulvet oppnådd miljøsertifiseringer fra både Nordic Swan Ecolabel og EU Ecolabel.
