| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Select Beige Oak |
| Tykkelse: | 9 mm |
| Bredde: | 212 mm |
| Lengde: | 1.380 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, PerfectFold 3.0 |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,048 m2 |
| Andet: | Nordic swan Ecolabel og EU Ecolabel |
| Varenummer: | 166 L0344-04750 (973) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2081724 |
Beskrivelse
Laminatgulv i et naturlig lyst trelook, som gir et innbydende og moderne uttrykk. Gulvet er en særdeles naturtro gjengivelse av hvittonet eik. Overflaten har en jevn fordeling av tremønstre. Åretegningene varierer i intensitet og tykkelse, noe som skaper et naturlig og organisk uttrykk med subtile, men synlige kvister og linjer.
Laminatgulvet Select Beige Oak er ripebestandig og vannavvisende takket være TitanX og AquaSafe teknologiene, som sikrer at gulvet er slitesterkt og lett å rengjøre. Et moderne klikk-system gjør samtidig at gulvet er enkelt å montere.
Laminatgulvet kan inngå i miljøvennlig bygging og er svanemerket.
