| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Select White Oak |
| Tykkelse: | 9 mm |
| Bredde: | 212 mm |
| Lengde: | 1.380 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, PerfectFold 3.0 |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,048 m2 |
| Andet: | Nordic swan Ecolabel og EU Ecolabel |
| Varenummer: | 166 L0344-04757 (978) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2081725 |
Beskrivelse
Dette laminatgulv har en meget lys, nærmest hvit nyanse med et streif av andre lyse nyanser, noe som gir det et skandinavisk og moderne uttrykk. Overflaten fremstår lys og luftig, noe som gjør gulvet ideelt for å skape en følelse av romslighet og lys i rommet. Treets åremønstre gjengis på en lett og subtil måte, men er fortsatt tydelige nok til å tilføre tekstur og dybde til overflaten. Den matte overflaten forsterker gulvets naturlige estetikk og gjør det ideelt for moderne interiør, hvor minimalisme og enkelhet er i fokus.
Laminatgulvet Select White Oak er til tross for det lyse utseendet et slitesterkt og rengjøringsvennlig gulv. Gulvet er takket være det moderne klikksystemet lett å legge, og AquaSafe-teknologien gir gulvet en vanntett overflate.
Laminatgulvet er svanemerket og kan brukes i svanemerket boligbygging.
