| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Select Oak |
| Tykkelse: | 9 mm |
| Bredde: | 212 mm |
| Lengde: | 1.380 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, PerfectFold 3.0 |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,048 m2 |
| Andet: | Nordic swan Ecolabel og EU Ecolabel |
| Varenummer: | 166 L0244-04749 (490) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2085792 |
Beskrivelse
Vakkert tidløst laminatgulv med et klassisk og utrolig naturtro eikeutseende. Laminatgulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider. De tydelige åretegningene skaper det vellignende eikemønsteret og gir laminatgulvet Select Oak et særdeles autentisk uttrykk, som til forveksling ligner et tradisjonelt plankegulv i eik.
Dette gulvet er slitesterkt, noe som gjør det til et perfekt valg for deg som har behov for et holdbart gulv til hverdagsbruk eller for deg som er på utkikk etter et laminatgulv til næringsbruk. I tillegg til å være slitesterkt, er laminatgulvet lett å legge, rengjøringsvennlig, og takket være AquaSafe-teknologien har det en vanntett overflate.
Pergo laminatgulvet har EU Ecolabel og er dessuten egnet for bruk i svanemerket bygg.
