| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Pure Grey Oak |
| Tykkelse: | 9 mm |
| Bredde: | 212 mm |
| Lengde: | 1.380 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, PerfectFold 3.0 |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,048 m2 |
| Andet: | Nordic swan Ecolabel og EU Ecolabel |
| Varenummer: | 166 L0244-04765 (981) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2085800 |
Beskrivelse
Ønsker du verken å gå på kompromiss med et flott utseende eller gulvets funksjonelle egenskaper, så er dette flotte gulvet et fremragende valg. Laminatgulvet Pure Grey Oak har et sofistikert og moderne gråtonet eikeutseende, som bringer en stilfull atmosfære til rommet. Farvetonen er i nyanser av lys grå med subtile variasjoner, som tilfører dybde uten å virke for markant. De gråtonede plankene har en dempet trestruktur med fine, naturlige åremønstre og små, diskrete kvister, som gir et realistisk og autentisk uttrykk.
Pergo laminatgulvet har AquaSafe og TitanX-teknologi. Derfor får du med dette laminatgulvet et slitesterkt og rengjøringsvennlig gulv med en praktisk vanntett overflate. Gulvet har dessuten et moderne klikksystem, som sikrer at gulvet er lett å montere.
Laminatgulvet kan anvendes i miljøvennlig bygging, da det er svanemerket og har EU Ecolabel.
