Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast, Søborg |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Earl Grey |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 7,5 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 930 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | Livsgaranti i privat bolig |
| Fas: | Ja, microfas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,70 m2 |
| Andet: | Pålimt underlag |
| Varenummer: | 132 280803 (596) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Vinylgulvet Earl Grey er designet med fokus på både funksjonalitet og æstetikk. Vinylgulvet er både robust og lett å installere. Det leveres med et integrert underlagsfoam, som sikrer optimal komfort og isolasjon, noe som gjør det perfekt til de fleste av hjemmets rom samt mange ulike yrkesmiljøer. Vinylgulvet er i slitasjeklasse 33.
Klikkvinylene Earl Grey er i flisformat med et vakkert rustikt betongutseende. Den 4-sidede microfasing fremhever hver "flis" og gir et autentisk utseende som komplementerer enhver innredningsstil.
Gulvet er også kompatibelt med gulvvarme, noe som sikrer en behagelig temperatur hele året rundt. Den praktiske 5G klikkinstallasjonen gjør det raskt og enkelt å legge gulvet, så du kan få ditt nye gulv på plass uten hjelp fra en profesjonell, hvis du ønsker det. Med Earl Grey får du ikke bare et vakkert vinylgulv, men også en løsning som lever opp til dine krav til kvalitet og holdbarhet.
