| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Novego Grafit |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 305 mm |
| Lengde: | 610 mm |
| Beskrivelse: | Vinylgulv med klikkesystem |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 30 år i privat bolig |
| Fas: | Ja, microfas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,12 m2 |
| Andet: | 100% vanntett og 100% ftalatfri |
| Varenummer: | 18 155051a (292) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2526161 |
Beskrivelse
Med sin særlige 3D-overflate er denne vinyl en meget naturtro gjengivelse av en klassisk grå flis både i form og utseende. Ytterligere har Vinylflisen en liten fas på alle fire sider, som fremhever de enkelte flisene, når ditt gulv er lagt.
Vinylflisen Novego Grafit er vannfast, 100 % ftalatfri samt trinnlyddempende, noe som gjør at gulvet bidrar til et godt inneklima og har god gangkomfort.
Denne vinylgulvet har et integrert underlag samt integrert klikksystem og kan derfor lett og enkelt legges som et svømmende gulv.
Leggeveiledning
Montering med varmefordelingsplater
