Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Classic 55 - Natural Oak |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 2,5 mm |
| Bredde: | 95 mm |
| Lengde: | 380 mm |
| Slitasje klasse: | 33/42 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal fulllimmes til undergulvet |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,59 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold certificeret |
| Varenummer: | 25 9725 55 2035 (42) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan max bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Denne flotte LVT vinyl har et naturtro og vellignende trælook, inspirert av klassisk eik i en naturlig nyanse. Gulvet er i stavformat og kan legges i det elegante sildebensmønster, som tilfør rommet et stilrent og tidløst uttrykk.
På tross av en tykkelse på kun 2,5 mm er gulvet ytterst slitesterkt og velegnet til både private hjem og forskjellige ervervsområder med høy trafikk.
Da gulvet full-limes til undergulvet, oppnås en meget lav trommelyd, noe som gir en mer rolig akustikk i rommet. Samtidig har gulvet en trinnlydsdæmpning på 4 dB.
Planum Classic 55 er Indoor Air Comfort Gold sertifisert.
