Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Classic 55 - Smoked Oak |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 2,5 mm |
| Bredde: | 95 mm |
| Lengde: | 380 mm |
| Slitasje klasse: | 33/42 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei - Gulvet skal full-limes til undergulvet |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,59 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold certificeret |
| Varenummer: | 25 9725 55 2012 (87) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Denne fine LVT vinyl har et dypt og naturtro trælook, inspirert av røkt eik i en varm og karakterfull nyanse. Gulvet er i stavformat og kan legges i det elegante sildebensmønster, som gir rommet et elegant og tidløst uttrykk.
Med en tykkelse på 2,5 mm får du et gulv, som til tross for sin slanke profil er ytterst slitesterkt og egner seg til både private hjem og næringsområder med høy trafikk.
Da gulvet full-limes til undergulvet, oppnås en meget lav trommelyd, noe som skaper en behagelig og rolig akustikk. Samtidig har gulvet en trinnlydsdæmpning på 4 dB.
Planum Classic 55 Smoked Oak er Indoor Air Comfort Gold sertifisert.
