| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Classic 55 - Antique Green |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 2,5 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Slitasje klasse: | 33/42 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei, gulvet skal fulllimes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 4,17 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold certificeret |
| Varenummer: | 25 9725 55 0104 (347) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Denne LVT vinylflis har et rolig og moderne betonglook i en vakker grønn nyanse, som gir rommet et dempet og stilrent uttrykk med et diskret spill i overflaten.
Gulvet er Indoor Air Comfort Gold sertifisert og bidrar til et sunt og behagelig inneklima, samtidig som det er fritt for ftalater.
Planum Classic 55 Antique Green er trinnlydsdempende opp til 4 dB og har en høy slitestyrke, noe som gjør det velegnet til både private boliger og næring med høy daglig belastning.
