| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Classic 55 - Dusty Teracotta |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 2,5 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Slitasje klasse: | 33/42 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei, gulvet skal fulllimes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 4,17 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9725 55 0103 (505) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Denne LVT vinylflis har et varmt betonglook i en støvet terracotta nyanse, som tilfører rommet en innbydende og karakterfull base med et rolig spill i overflaten.
Planum Classic 55 Dusty Terracotta fullklæbes til undergulvet, noe som skaper en meget lav trommelyd.
Gulvet er dessuten trinnlydsdempende opp til 4 dB og har en høy slitestyrke, noe som gjør det velegnet til både private boliger og ulike næringsformål.
Gulvet er Indoor Air Comfort Gold sertifisert og bidrar til et sunt innemiljø. Samtidig er det fritt for ftalater.
