| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Classic 55 - Ivory Sand |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 2,5 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Slitasje klasse: | 33/42 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei, gulvet skal fullklistres. |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 4,17 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9725 55 0101 (519) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Denne LVT vinylflis har et lyst og rolig betonglook i en blød sandfarget nyanse, som skaper en lett og harmonisk base i rommet.
Planum Classic 55 Ivory Sand fullklæbes til undergulvet, noe som reduserer trommelyd markant.
Gulvet er dessuten trinnlydsdæmpende opp til 4 dB og har en høy slitestyrke, noe som gjør det velegnet til både private boliger og forskjellige næringsformål med høy trafikk.
Gulvet er Indoor Air Comfort Gold sertifisert og bidrar til et sunt inneklima. Samtidig er det fritt for ftalater.
