| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Classic 55 - Steel Blue |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 2,5 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Slitasje klasse: | 33/42 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei, gulvet skal fulllimes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 4,17 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9725 55 0106 (1180) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utdrag av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Denne LVT vinylflis har et moderne betonglook i en fin stålblå nyanse, som tilfører rommet et stilrent og markant uttrykk.
Planum Classic 55 Steel Blue fullklæbes til undergulvet, noe som gir en gulvflate med minimal trommelyd.
En trinnlydsdæmpning på opptil 4 dB bidrar til økt komfort, mens den høye slitestyrken gør gulvet til et opplagt valg i både hjemmet og områder med høy daglig belastning.
Gulvet er Indoor Air Comfort Gold sertifisert, noe som understøtter et godt og behagelig inneklima, og samtidig er det fritt for ftalater.
