| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Classic 55 - Warm Clay |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 2,5 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Slitasje klasse: | 33/42 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei, gulvet skal full-limes. |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 4,17 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9725 55 0102 (1181) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Denne LVT vinylflis har et varmt og innbydende betonglook i en blød leirfarge nyanse, som tilfører rommet en rolig og harmonisk base med et lett spill i overflaten.
Planum Classic 55 Warm Clay fullklæbes til undergulvet og gir en gulvflate med minimal trommelyd. Samtidig sikrer en trinnlydsdæmpning på opp til 4 dB en mer behagelig akustikk, mens den høye slitestyrken gør gulvet velegnet til både private hjem og områder med høy daglig trafikk.
Gulvet er Indoor Air Comfort Gold sertifisert, noe som bidrar til et behagelig inneklima, og det er samtidig fremstilt uten ftalater.
