| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Classic 55 - Zink Blue |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 2,5 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Slitasje klasse: | 33/42 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei, gulvet skal fulllimes |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 4,17 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9725 55 0105 (1183) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maks bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Denne LVT vinylflis har et moderne betonglook i en kølig blågrå nyanse, som gir rommet et rolig uttrykk med et lett spill i overflaten.
Gulvet er Indoor Air Comfort Gold sertifisert, noe som bidrar til et behagelig inneklima, og det er samtidig fremstilt uten ftalater.
Planum Classic 55 Zink Blue er fullklæbes til undergulvet og skaper en gulvflate med veldig lav trommelyd. Gulvet er dessuten trinnlyddempende opptil 4 dB og utviklet med høy slitestyrke, noe som gjør det oplagt til både private boliger og næring med høy daglig belastning.
