Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Silence 55 - Traditional Oak |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Bredde: | 229 mm |
| Lengde: | 1.511 mm |
| Slitasje klasse: | 34 |
| Slidgaranti: | 25 |
| Fas: | Ja, 4 sider mikrofas |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,73 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9760 55 0030 (1185) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Bring et lyst og innbydende uttrykk inn i rommet med Traditional Oak fra Ege Planum Silence 55-serien. Gulvet kombinerer et klassisk eiketræsinspirert design med varme naturtoner og rolige åretegninger, som skaper en tidløs og harmonisk atmosfære. Det elegante trelooket gjør gulvet velegnet til både private boliger og stilrene erhvervsmiljøer.
Planum Silence 55-serien er utviklet med fokus på komfort i hverdagen. Den integrerte korkbaksiden reduserer trinnlyd med opptil 19 dB og gir samtidig en mer behagelig gangopplevelse. Gulvet er dessuten 100% fritt for ftalater og Indoor Air Comfort Gold sertifisert, noe som bidrar til et sunnere inneklima.
Med det innovative 5G klikksystemet monteres gulvet raskt og enkelt som en svømmende konstruksjon uten bruk av lim. Det gjør gulvet særlig praktisk til både renovering, leiemål og prosjekter, hvor undergulvet skal forbli intakt.
Klikkgulvet er utført i plankeformat med 4-siders microfas.
