Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Silence 55 - Dark Concrete |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Beskrivelse: | Trinlydsdemping 19 DB - Korkbakside |
| Slitasje klasse: | 34 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider mikrofas |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,090 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9760 55 0080 (1189) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Skap et moderne og eksklusivt uttrykk med Dark Concrete fra Ege Planum Silence 55-serien. Gulvet har et råt betonginspirert utseende i mørke nyanser, som tilfører rommet karakter og kant. Det minimalistiske flisedesignet passer perfekt til både moderne boliger og stilrene næringsmiljøer.
Planum Silence 55 kombinerer moderne estetikk med høy komfort i hverdagen. Den integrerte korkbaksiden reduserer trinnlyd med opptil 19 dB og gir samtidig en mer behagelig gangopplevelse. Gulvet er dessuten 100% fritt for ftalater og Indoor Air Comfort Gold sertifisert, noe som bidrar til et sunnere innemiljø.
Det innovative 5G klikksystemet gjør gulvet raskt og enkelt å montere som en flytende konstruksjon uten bruk av lim. Det gjør gulvet spesielt egnet til både leieboliger og renoveringsprosjekter, hvor undergulvet ønskes bevart.
Klikkgulvet er utført i plankeformat med 4-siders mikrofas.
