Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Silence 55 - Warm Concrete |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Beskrivelse: | Trinlydsdemping 19 DB - Korkbakside |
| Slitasje klasse: | 34 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider mikrofas |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,090 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9760 55 0090 (1190) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Planum Silence 55 er utviklet med fokus på både komfort og akustikk. Den integrerte korkbaksiden reduserer trinnlyd med opptil 19 dB og gir samtidig en mer behagelig gangkomfort i hverdagen. Gulvet er 100% fri for ftalater og sertifisert med Indoor Air Comfort Gold, noe som understøtter et sunnere innemiljø.
Det praktiske 5G klikksystemet gjør gulvet raskt og enkelt å montere som en flytende konstruksjon uten bruk av lim. Det gjør gulvet til et opplagt valg for både renoveringsprosjekter og leieavtaler, hvor undergulvet ønskes bevart.
Klikk-gulvet er utført i plankeformat med 4-siders mikrofas.
