Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Planum Silence 55 - Light Concrete |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Bredde: | 457 mm |
| Lengde: | 914 mm |
| Beskrivelse: | Trinnlyddemping 19 DB - Korkbakside |
| Slitasje klasse: | 34 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider mikrofas |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,090 m2 |
| Andet: | Indoor Air Comfort Gold sertifisert |
| Varenummer: | 25 9760 55 0100 (1191) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Skap et lyst og moderne uttrykk med Light Concrete fra Ege Planum Silence 55-serien. Gulvet har et elegant betonginspirert design i lyse grå nyanser, som tilfører rommet et rolig og minimalistisk utseende. Det stilrene fliseuttrykket passer perfekt inn i både moderne boliger og eksklusive næringsmiljøer.
Planum Silence 55 er utviklet med fokus på både komfort og funksjonalitet. Den integrerte korkbaksiden reduserer trinnlyd med opptil 19 dB og bidrar til en mer behagelig gangkomfort i hverdagen. Gulvet er dessuten 100% fritt for ftalater og Indoor Air Comfort Gold sertifisert, noe som bidrar til et sunnere inneklima.
Det brukervennlige 5G klikk-systemet gjør gulvet raskt og enkelt å montere som en svømmende konstruksjon, helt uten bruk av lim. Det gjør gulvet særlig egnet til både renoveringsprosjekter og leiemål, hvor undergulvet ønskes bevart.
Klikkgulvet er utført i plankeformat med 4-siders microfas.
