| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Goliath |
| Overflate: | Vinyl |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Bredde: | 475 mm |
| Lengde: | 950 mm |
| Beskrivelse: | Klikkvinyl med integrert underlag |
| Slitasje klasse: | 42 |
| Slidgaranti: | 30 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,26 m2 |
| Varenummer: | 132 141392 (270) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Drømmer du om et rå betonlook, men ønsker du samtidig et gulv, der er lunt og blødt å gå på? Dette moderne klikvinyl i stort fliseformat (47,5 cm x 95 cm) forener det beste fra to verdener: rå, urban estetikk og uovertruffen hverdagscomfort.
De store flisene er utstyrt med en elegant fas (skråkant), som diskret fremhever de enkelte elementene og gir gulvet et utrolig autentisk fliselook, når det er lagt.
Klikvinylen er skapt for å motstå hverdagens slitasje, rot og liv – perfekt for både kjøkken, gang og stue.
Det smarte 5G-systemet gjør monteringen enkel og rask, mens den innebygde skummen på baksiden sikrer fantastisk gangkomfort og virker lyddempende i rommet.
