| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Chevron Eik Grå |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 320 mm |
| Lengde: | 1,330 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år i private hjem, 5 år i bedrifter |
| Fas: | Ja, 4 siders mikrofas |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,13 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med chevronmønster |
| Varenummer: | 05 545182 (115) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Dessse flotte laminatplanker danner, når de legges ved siden av hverandre det vakre chevronmønsteret. Laminatgulvet har et vakkert og svært vellignende trelook, som er inspirert av gråtonet eik. Med dette gulvet får du derfor et vakkert moderne gulv med chevronmønster uten å måtte kjempe med enkeltplanker. Gulvet har klikksystem og kan legges som et flytende gulv.
Laminatgulvet HARO Chevron Eik Grå er i et elegant plankformat og har en autentisk overflatestruktur som understøtter gulvets naturlige utseende.
Da laminatgulvet er i slitasje klasse 33, er det egnet for næringsbruk, og gulvet kan i tillegg legges i størstedelen av boligen. Det er for eksempel motstandsdyktig mot fuktighet, noe som gjør gulvet til et praktisk valg på kjøkkenet, vaskerommet og i entreen.
