| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Gran Via Eik Veneto mocca |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 10 år i erhverv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en af verdens førende producenter |
| Varenummer: | 05 537379 (559) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 1968674 |
Beskrivelse
Denne flotte HARO laminatgulv i plankegulvsformat har en naturlig og strukturert overflate, som er med på å fremheve det naturlige utseendet.
De 4 sidene fase, som gulvet er utstyrt med, fremhever hvert enkelt brett og gir dermed gulvet karakter.
Gulvet er svært slitesterkt, samt velegnet til gulvvarme.
Denne HARO Gran Via Eik Veneto Mocca laminatgulv er laget i en aqua serie, noe som betyr at det er mer motstandsdyktig mot fukt.
Husk alltid å lese leggeveiledningen før gulvet legges, så du er sikker på at alle krav blir overholdt.
