| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Eleganza Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede brædder |
| Varenummer: | 05 541583 (701) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146516 |
Beskrivelse
Denne lekre lyse laminatgulv ligner til forveksling et ekte plankegulv i tresorten eik. De vakre lange plankene har en lengde på hele 220 cm og har fas på alle 4 sider, noe som fremhever de enkelte plankene når gulvet er lagt.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 33 og kan brukes både til næringsliv og private boliger. Gulvet er en del av HARO's Aqua serie, hvor gulvene har ekstra beskyttelse mot fukt. Gulvet er derfor et godt valg i både kjøkkenet, vaskerommet og lignende rom.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Eleganza Puro har en autentisk overflate som føles som tre.
Gulvet har et praktisk moderne klikk-system og er lett å montere.
Datablad
