| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Eleganza Antikgrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede brædder |
| Varenummer: | 05 541580 (640) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146531 |
Beskrivelse
Er du på utkikk etter et nytt gulv til kjøkkenet, vaskerommet, entreen eller lignende rom, så vil et aqua laminat som dette være et fremragende valg, da laminatgulvet er ekstra beskyttet mot fukt, noe som gjør at det er spesielt egnet til å takle utfordringene i disse rommene. Gulvet er i slitasjeklasse 33 og er egnet for både private boliger og næringsliv.
Det vakre laminatgulvet fra tyske HARO har et svært naturtro trelook inspirert av gråtonet eik. Laminatgulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider. Gulvet har et integrert klikk-system, som sikrer enkel og lett montering.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Eleganza Antikk Grå har en spesiell autentisk overflate, som gjør at gulvet ikke bare ser ut som tre, men også føles som tre.
